Drodzy rodzice,

Pragniemy zaoferować Państwu pomoc w opiece nad dziećmi od 1 roku życia do lat 3 przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00-17.00. Nasze żłobki mieszczą się przy ul. Lipowej 1 w Dąbrówce, przy ul. Ognik 1 w Dopiewcu i ul. Jodłowej 5 w Pniewach.

 

W naszym klubie oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszymi priorytetami jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.


Naszym celem jest, aby dzieciaki bawiąc się, przeżywały u nas radosne i szczęśliwe chwile, czuły się kochane i szanowane, wzrastały w poczuciu własnej godności a Wy rodzice, żebyście byli spokojni. Badamy i odkrywamy świat razem z dziećmi, towarzysząc im w rozwoju.

Dlaczego Klub Malucha ŻYRAFY?

Wszechstronnie stymulujemy rozwój dzieci: fizyczny, psychomotoryczny i społeczny.

Zapewniamy wysokie standardy opieki – indywidualne podejście do każdego dziecka, pozytywne nastawienie.

Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe – język angielski, muzyka i rytmika, sensoplastyka, taniec, gimnastyka, bajkoczytanie, warsztaty kulinarne.

Dbamy o bezpieczeństwo i higienę.

Uczymy samodzielności poprzez trening czystości, naukę samodzielnego jedzenia


W swojej pracy korzystamy z założeń pedagogiki Marii Montessori, zabaw fundamentalnych, metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, dobrego Startu wg. M. Bogdanowicz, bajkoterapii i muzykoterapii oraz Porozumienia bez przemocy.

Pracujemy z wykwalifikowanym i kochającym swoją pracę personelem. Dodatkowo nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwa pielęgniarka. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologa, logopedy oraz dietetyka.

NASZE PLACÓWKI:
ul. Lipowa 1, 62-069 Dąbrówka / tel. 577 404 888
ul. Ognik 1, 62-070 Dopiewiec / tel. 577 404 881
ul. Jodłowa 5, 62-045 Pniewy / tel. 577 404 316
ul. Wypoczynkowa 97, 62-080 Baranowo / tel. 575 404 881
ul. Szkolna 42b, 62-080 Tarnowo Podgórne / tel. 730 818 088

ŻŁOBEK ŻYRAFY!
Oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!