Drodzy rodzice,

Pragniemy zaoferować Państwu pomoc w opiece nad dziećmi od 1 roku życia do lat 3 przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00-17.00.

Nasze żłobki mieszczą się przy ul. Lipowej 1 w Dąbrówce, przy ul. Ognik 1 w Dopiewcu i ul. Jodłowej 5 w Pniewach.

W naszym żłobku oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszymi priorytetami jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.


Naszym celem jest, aby dzieci bawiąc się, przeżywały u nas radosne i szczęśliwe chwile, czuły się kochane i szanowane, wzrastały w poczuciu własnej godności a Wy rodzice, żebyście byli spokojni. Badamy i odkrywamy świat razem z dziećmi, towarzysząc im w rozwoju.

Dlaczego żłobek ŻYRAFY?

Wszechstronnie stymulujemy rozwój dzieci: fizyczny, psychomotoryczny i społeczny.

Zapewniamy wysokie standardy opieki – indywidualne podejście do każdego dziecka, pozytywne nastawienie.

Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe – język angielski, muzyka i rytmika, sensoplastyka, taniec, gimnastyka, bajkoczytanie, warsztaty kulinarne.

Dbamy o bezpieczeństwo i higienę.

Uczymy samodzielności poprzez trening czystości, naukę samodzielnego jedzenia


W swojej pracy korzystamy z założeń pedagogiki Marii Montessori, zabaw fundamentalnych, metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, dobrego Startu wg. M. Bogdanowicz, bajkoterapii i muzykoterapii oraz Porozumienia bez przemocy.

Pracujemy z wykwalifikowanym i kochającym swoją pracę personelem. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologa, logopedy oraz dietetyka.

Nasze opiekunki


Ciocia Daria

Wychowawca grupy Podróżników.

Absolwentka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika – Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, obecnie studentka drugiego stopnia na kierunku Pedagogika- Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.

Pełna ciepła i zrozumienia ciocia kładąca nacisk na samodzielność dzieci oraz prawidłowy rozwój. Jej celem jest pobudzanie wyobraźni dzieci i kształtowanie dobrych nawyków.  Podnosząc swoje kwalifikacje uczestniczyła w wielu kursach stymulujących rozwój dzieci oraz warsztatach wspierania i kształtowania rozwoju. Certyfikowany Animator zabaw dla dzieci.

Ciocia Ania

Wychowawca najmłodszej grupy Zdobywców. Dzieci są jej pasją i ogromną miłością.

Ciocia od przytulania, uwielbiająca śpiewać. W swojej pracy kieruje się wartościami miłości, prawdy i przyjaźni. Ukończyła Studium Kształcenia Kard oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Z wykształcenia Technik Żywienia kładzie nacisk na zdrowe odżywanie oraz na prawidłowy rozwój naszych maluszków.

Zamiłowania podróżniczka górskich szlaków i muzyki.

Ciocia Emilia

Wychowawca grupy Podróżników, przygotowującej się do przedszkola.

Ukończyła Studnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika – Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, obecnie studentka drugiego stopnia na kierunku Pedagogika- Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.

Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów min. logopedycznych, kursu pierwszej pomocy czy dysleksji.

W swojej pracy kieruje się mottem: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” , uwielbia pracę z dziećmi w szczególności zajęcia plastyczne, które wpływają na wszystkie zmysły. Animatorka, prowadząca urodzinki i warsztaty dla najmłodszych, uwielbia taniec oraz muzykę klasyczną.

Ciocia Marzenna

Opiekun grupy Odkrywców, wulkan energii i uśmiechu. Ukończyła Studium Nauczycielskie, wychowanie przedszkolne.

Wieloletni instruktor zajęć plastycznych dla dzieci. Opiekun przedszkolny z kilkuletnim stażem pracy. Obecnie ukochana ciocia naszych maluchów. Pasjonuje się muzyką chóralną oraz sztuką i literaturą. Największą satysfakcją z pracy jest uśmiech dziecka.

Chcąc pogłębiać swoją wiedzę, uczestniczy w różnorodnych zajęciach i warsztatach min. sensoplastycznych, z języka angielskiego czy bajkoczytania. Prywatnie podróżniczka, śpiewaczka chóralna i pasjonatka historii szczególnie średniowiecza.

tel. 577 404 888
ul. Lipowa 1, Dąbrówka
zlobekdabrowka@zyrafy.com.pl

tel. 577 404 316
ul. Jodłowa 5, Pniewy
zlobekpniewy@zyrafy.com.pl

tel. 609 616 417
ul. Ognik 1, Dopiewiec
zlobekdopiewiec@zyrafy.com.pl
ŻŁOBEK ŻYRAFY!
Oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!
Zmień font
Kontrast