Drodzy rodzice,

Pragniemy zaoferować Wam pomoc w opiece nad dziećmi od 1 roku życia do lat 3 przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00-17.00. Nasz klub mieści się przy ul. Lipowej 1 w Dąbrówce, powstał w 2016 r. przede wszystkim z myślą o mieszkańcach gminy Dopiewo.

Klub Malucha ŻYRAFY jest placówką wpisaną do rejestru żłobków i klubów dziecięcych gminy Dopiewo pod numerem 11/2016.

Obecnie opiekujemy się 41 dziećmi, placówka posiada zgodę Państwowego Powiatowego Inspektoratu w Poznaniu na 43 miejsca. Dysponujemy 3 salami zabaw, 2 sypialniami, kuchnią, toaletami, zapleczem biurowym.

W naszym klubie oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszymi priorytetami jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.


Naszym celem jest, aby dzieciaki bawiąc się, przeżywały u nas radosne i szczęśliwe chwile, czuły się kochane i szanowane, wzrastały w poczuciu własnej godności a Wy rodzice, żebyście byli spokojni. Badamy i odkrywamy świat razem z dziećmi, towarzysząc im w rozwoju.

Dlaczego Klub Malucha ŻYRAFY?

Wszechstronnie stymulujemy rozwój dzieci: fizyczny, psychomotoryczny i społeczny.

Zapewniamy wysokie standardy opieki – indywidualne podejście do każdego dziecka, pozytywne nastawienie.

Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe – język angielski, muzyka i rytmika, sensoplastyka, taniec, gimnastyka, bajkoczytanie, warsztaty kulinarne.

Dbamy o bezpieczeństwo i higienę.

Uczymy samodzielności poprzez trening czystości, naukę samodzielnego jedzenia


W swojej pracy korzystamy z założeń pedagogiki Marii Montessori, zabaw fundamentalnych, metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, dobrego Startu wg. M. Bogdanowicz, bajkoterapii i muzykoterapii oraz Porozumienia bez przemocy.

Pracujemy z wykwalifikowanym i kochającym swoją pracę personelem. Dodatkowo nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwa pielęgniarka. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologa, logopedy oraz dietetyka.

tel. 577 404 888
klubmalucha@zyrafy.com.pl
Klub Malucha ŻYRAFY
Lipowa 1, Dąbrówka
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!