Drodzy rodzice,

Pragniemy zaoferować Państwu pomoc w opiece nad dziećmi od 1 roku życia do lat 3 przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00-17.00.

Nasze żłobki mieszczą się:
ul. Lipowa 1 Dąbrówka,
ul. Ognik 1 Dopiewiec,
ul. Jodłowa 5 Pniewy,
ul. Wypoczynkowa 97 Baranowo,
ul. Szkolna 42b Tarnowo Podgórne.

W naszym żłobku oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszymi priorytetami jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.


Naszym celem jest, aby dzieci bawiąc się, przeżywały u nas radosne i szczęśliwe chwile, czuły się kochane i szanowane, wzrastały w poczuciu własnej godności a Wy rodzice, żebyście byli spokojni. Badamy i odkrywamy świat razem z dziećmi, towarzysząc im w rozwoju.

Dlaczego żłobek ŻYRAFY?

Wszechstronnie stymulujemy rozwój dzieci: fizyczny, psychomotoryczny i społeczny.

Zapewniamy wysokie standardy opieki – indywidualne podejście do każdego dziecka, pozytywne nastawienie.

Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe – język angielski, muzyka i rytmika, sensoplastyka, taniec, gimnastyka, bajkoczytanie, warsztaty kulinarne.

Dbamy o bezpieczeństwo i higienę.

Uczymy samodzielności poprzez trening czystości, naukę samodzielnego jedzenia


W swojej pracy korzystamy z założeń pedagogiki Marii Montessori, zabaw fundamentalnych, metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, dobrego Startu wg. M. Bogdanowicz, bajkoterapii i muzykoterapii oraz Porozumienia bez przemocy.

Pracujemy z wykwalifikowanym i kochającym swoją pracę personelem. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologa, logopedy oraz dietetyka.

NASZE PLACÓWKI:
Dąbrówka, Lipowa 1 / tel. 577 404 888
Pniewy, Jodłowa 5 / tel. 577 404 316
Dopiewiec, Ognik 1 / tel. 577 404 881
Baranowo, Wypoczynkowa 97 / tel. 574 318 329
Tarnowo Podgórne, Szkolna 42b / tel. 574 318 329

ŻŁOBEK ŻYRAFY!
Oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!