ŻŁOBEK
DOPIEWIEC

Dopiewiec, Ognik 1 / tel. 577 404 881


RAMOWY PLAN DNIA:
7:00-9:00 otwarcie placówki i schodzenie się dzieci
9:00 śniadanie
9:30-10:00 zajęcia edukacyjne
10:00-10:30 czas zabaw swobodnych (spacer, wyjście do ogródka)
10:30-11:00 zupka i przygotowanie do drzemki
11:00-13:00 czas drzemki i odpoczynku
13:00-13:30 czas pielęgnacji, przygotowanie się do obiadku
13:30-14:00 obiadek (II danie)
14:00-15:00 czas zabawy swobodnej, czytanie książek, wyjście do ogródka
15:00 deser
15:30-17:00 zabawy swobodne, wyjście do ogrodu, czas rozchodzenia się dzieci


Ciocie w grupie Zdobywców

Ola – ciocia o wielkim sercu i uosobienie spokoju, ukończyła kursy Opiekuna Dziecięcego, bajkoterapii i Misja Ciocia- zabawy ruchowe, uwielbia tulić maluchy i z nimi rozmawiać. Dba o wystrój Sali i tworzy kreatywne zajęcia z udziałem dzieci.

Julia – ciocia z ogromną energią, bawi się z dziećmi, biega, skacze i tańczy. Zawsze z uśmiechem wita dzieci o poranku, mimo energii potrafi ukoić płacz, i utulić smutki. Zajęcia tworzy z największą starannością o detale.

Żaneta –
ciocia która kocha dzieci, praca to dla niej pasja. Uwielbia kreatywne zabawy i doświadczenia chemiczne. Ukończyła Kurs Opiekuna Dziecięcego oraz certyfikowany kurs SENSOPLASTYKA ® dzięki czemu brudne zabawy kolorowym makaronem lub mąką nabrały nowego wymiaru. Niebawem ukończy wielomiesięczny kurs- Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju i Kontakt czyli Uważna komunikacja z dzieckiem.


Ciocie z grupy Podróżników

Ania – ciocia, którą można śmiało nazwać oazą spokoju. Każdego dnia przygotowuje zabawy dla dzieci, dba o równowagę w zajęciach edukacyjnych, muzycznych i plastycznych. Nie boi się ubrudzić
w zabawie galaretką, barwnikami czy pomoczyć wodą. Czyta z dziećmi książeczki, ale i pobawi się klockami.

Monika –
ciocia, która lubi spędzać czas z dziećmi aktywnie na dywanie. W swym sercu chowa ogromne pokłady czułości i od razu reaguje na płacz kiedy boli paluszek, czy kolanko. To ciocia o dynamicznym charakterze i bardzo twórczo bawi się z maluchami w czasie zabaw swobodnych.


Ciocie z grupy Odkrywców

Paulina – jest bardzo opiekuńcza, dba o dobre emocje dzieci. Ukończyła Studia Licencjackie Wychowanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne, Kurs Opiekuna Dziecięcego, Zabawy Logopedyczne dla dzieci, Animacje w żłobku i przedszkolu. Ciocia Paulina to nasz pracownik o wieloletnim doświadczeniu w pracy z maluchami. Obdarza ciepłym uśmiechem i troską każdego malucha.

Weronika – ma pokłady energii do zabaw, czytania i tulenia. O swojej pracy mówi, że to jej pasja. Ukończyła wiele kursów przydatnych w pracy z dziecmi- „Sensoraki-jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci?”, Sensoplastyka ®, „Porozumienie bez przemocy i barier- współpraca
z rodzicami”, „Diagnoza dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”. Kursy i poznana wiedza ułatwiają jej życzliwie i z dobrym podejściem pracować z każdym maluszkiem.

NASZE PLACÓWKI:
Dąbrówka, Lipowa 1 / tel. 577 404 888
Pniewy, Jodłowa 5 / tel. 577 404 316
Dopiewiec, Ognik 1 / tel. 577 404 881
Baranowo, Wypoczynkowa 97 / tel. 574 318 329
Tarnowo Podgórne, Szkolna 42b / tel. 574 318 329

ŻŁOBEK ŻYRAFY!
Oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!