ŻŁOBEK
DĄBRÓWKA


Dąbrówka,
Lipowa 1 / tel. 577 404 888


RAMOWY PLAN DNIA:
7:00-8:30 Schodzenie się dzieci, zabawy swobodne we wspólnej sali z wszystkimi dziećmi niepodzielonymi wiekowo
8:30-8:45 Prace porządkowe, czynności pielęgnacyjne, przygotowanie do śniadania
8:45-9:00 Śniadanie
9:00-10:45 Czynności pielęgnacyjne, higieniczne, Zajęcia edukacyjne zintegrowane, wyzwalające aktywność dziecka lub wyjście na spacer
10:45-11:00 Prace porządkowe, czynności pielęgnacyjne, przygotowanie do obiadu
11:00-11:20 Obiad I danie – zupa
11:30-13:30 Odpoczynek
13:30-14:00 Prace porządkowe, czynności pielęgnacyjne, przygotowanie do obiadu
14:00-14:15 Obiad II danie
14:15-15:30 Zajęcia edukacyjne zintegrowane, wyzwalające aktywność dziecka w różnych strefach rozwoju w salach. Prace porządkowe, czynności pielęgnacyjne.
15:30-15:45 Podwieczorek. W okresie letnim podwieczorek od godz.
15:45-17:00 Zabawy dowolne, spontaniczne i zorganizowane, realizowanie pomysłów dzieci, indywidualne kontakty z dziećmi, rozchodzenie się dzieci


CIOCIA ASIA

Ciocia Asia od 8 lat pracuje jako opiekun, od 3 jest związana z Żyrafami. Jest bardzo pogodną i otwartą osobą z dużym poczuciem humoru. W pracy z dziećmi kieruje się sercem a czas spędzony z maluszkami jest dla niej wyjątkowy. Zdobytą już wiedzę wspomaga poprzez różnego typu szkolenia i kursy. Prywatnie mama dwójki dzieci, uwielbia czytać kryminały zajadając przy tym czekoladę, kocha polskie góry oraz włoski makaron.


CIOCIA NATALIA

Ciocia Natalia ukończyła studia magisterskie na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ogromną radość przynosi jej obserwowanie postępów rozwojowych maluchów. Ciocia Natalia łączy
w sobie wrażliwość i konkretność, które ofiarowuje dzieciom, by pokazać im świat i pomóc go podbijać. Zdobywanie doświadczenia w pracy z dziećmi rozpoczęła w 2017 roku. Prywatnie miłośniczka literatury i podróży po Polsce.


CIOCIA AGNIESZKA

Ciocia Agnieszka ukończyła studia licencjackie z edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej. Obecnie kończy studia magisterskie z poradnictwa i pomocy psychopedagogicznej. Jest osobą bardzo żywą, otwartą i bezpośrednią. Gdy tylko zauważy jakiś problem rozwojowy u dziecka, stara się podejmować działania wspierające, współpracując z rodzicami. W opiece nad dziećmi stawia na samodzielność, rozwój i kreatywność. Prywatnie pasjonatka podróżowania na własną rękę, gotowania i fotografii.


CIOCIA ANIA

Ciocia Ania pracuje z dziećmi od 4 lat. Początkowo pracowała w żłobku, następnie w przedszkolu, obecnie wróciła do pracy z maluszkami. Prywatnie jest mamą dwójki wspaniałych dzieci. Od zawsze chciała pracować z najmłodszymi, gdyż dają one wiele uśmiechu, radości i miłości. Każdy dzień jest inny, żaden moment się już nie powtórzy. W wolnym czasie czyta książki, słucha muzyki, uwielbia spacerować. Dodatkową pasją cioci Ani jest śpiew.


CIOCIA KASIA

Dla cioci Kasi praca z dziećmi to pasja, która daje dużo radości i satysfakcji. Przygodę z dziećmi rozpoczęła tuż po maturze, jako opiekunka dziecięca. Posiada kwalifikacje oraz doświadczenie. Prywatnie interesuje się sportem oraz trenuje pole dance. Lubi także podróżować. Piecze najlepsze drożdżówki na świecie.


CIOCIA ANIA

Ciocia Ania z wykształcenia dietetyk, z powołania żłobkowa Ciocia. Niezwykle ciepła i empatyczna osoba, która przytuli każdego maluszka. Pracowita, odpowiedzialna, uśmiechnięta i zaangażowana.
W pracy z dziećmi uwielbia wspólne czytanie książek i śpiewanie. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Nasza Ciocia posiada certyfikaty z wielu szkoleń począwszy od rozwoju dziecka poprzez sensorykę i plastykę, a także prace z dziećmi z trudnościami. W życiu prywatnym lubi aktywny tryb życia, dobry film, ciekawą książkę. Jej życiowe motto brzmi, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.


ZAJĘCIA SPORTOWE

Ten wspólnie spędzony na sportowo czas jest fantastyczną zabawą, gdzie maluszki czerpią z nich przyjemność. Gry i zabawy ruchowe mają na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także integracji z rówieśnikami. Kształtuje się wtedy zarówno ciało, jak i postawy oraz charakter. Zajęcia angażują dzieci do wspólnej sportowej zabawy i dostarczają wielu niezapomnianych chwil.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.


SPECJALNI GOŚCIE

W naszej placówce gościmy takie zwierzęta jak alpaki, króliczki czy pieski. Kontakt dzieci ze zwierzętami od najmłodszych lat uczy je opiekuńczości, troski o inną osobę oraz empatii. Ponadto bliskość ze zwierzętami sprzyja rozwojowi emocjonalnemu i społecznemu. Takie spotkania dają maluszkom możliwość pogłaskania, dotknięcia czy nakarmienia. Wspólnie spędzony czas dostarcza dużo radości, pozytywnych wrażeń i uśmiechu.

NASZE PLACÓWKI:
Dąbrówka, Lipowa 1 / tel. 577 404 888
Pniewy, Jodłowa 5 / tel. 577 404 316
Dopiewiec, Ognik 1 / tel. 577 404 881
Baranowo, Wypoczynkowa 97 / tel. 574 318 329
Tarnowo Podgórne, Szkolna 42b / tel. 574 318 329

ŻŁOBEK ŻYRAFY!
Oferujemy wysokie standardy opieki oparte na miłości i uwadze, którą darzymy dzieci. Naszym priorytetem jest holistyczne podejście do rozwoju dziecka, dlatego ważny dla nas jest zarówno rozwój społeczny, dobra edukacja połączona z językiem angielskim, jak i bezpieczeństwo i higiena.
Napisz do nas i dołącz do Żyraf!